Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Naše služby

Naše služby nejsou jen o inzerci a nalezení zájemce, ale jde o komplexní balíček služeb, díky kterému bude pro vás prodej či koupě nemovitosti snadným a radostným úkonem.

Tým realitní kanceláře Slany & Partners se skládá z realitních profesionálů, kteří dělají svoji práci rádi, kteří staví vždy férový přístup a spokojenost klientů na první místo a kteří pro vás vždy udělají víc než je nezbytné. Právě díky tomu se můžete spolehnout, že prodej, koupě, či pronájem vaší nemovitosti proběhne pod vedením makléře, který dané oblasti rozumí, na kterého se můžete spolehnout, a kterému záleží na vaší spokojenosti.

Celým procesem prodeje, koupi, případně pronájmu vaší nemovitosti vás provede váš osobní makléř, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Takže i když možná nemáte v oblasti nemovitostí žádné zkušenosti, vždy budete mít někoho, kdo vám poradí.

Každý makléř se zavazuje dodržovat Etický kodex realitní kanceláře Slany & Partners.

Naším hlavním zaměřením je zprostředkování prodeje / koupi všech typů nemovitostí v Brně a okolí. Pomůžeme vám s prodejem / koupí rodinných domů, pozemků, bytů i komerčních objektů a prostor. Díky našemu zaměření na tuto specifickou lokalitu vám můžeme nabídnout služby makléřů, kteří se v oblasti, ve které vy chcete nemovitost prodat či koupit, dobře vyznají.

Zařídíme pro vás všechny následující úkony:

 

A navíc od nás získáte jako BONUS ZDARMA pomoc s přípravou vaší nemovitosti k prodeji a vytvoření profesionální VIDEOPROHLÍDKY!

Zde se můžete podívat na ukázku jedné z nich:

Pozn.:

K prodeji používáme vždy kupní smlouvy s odloženou účiností, takže není potřeba, aby se všichni zúčastnění potkávali zbytečně dvakrát na podpis u advokáta. Toto řešení je díky úschově kupní ceny stejně bezpečné jako použití smlouvy o budoucí kupní smlouvě, jen je o něco rychlejší a pro všechny zúčastněné pohodlnější. A samozřejmě je akceptováno všemi bankami i stavebními spořitelnami pro financování koupě nemovitosti.

Převod kupní ceny za nemovitost vždy realizujeme přes advokátní úschovu u renomované advokátní kanceláře, abychom zaručili stoprocentní ochranu prodávají i kupující strany. Nemusíte tedy mít obavy, kdyby se přihodila nějaká nečekaná událost. Nemovitost díky této ochraně nemůže být prodána, dokud není v úschově celá kupní cena. A součastně nemůžou být vyplaceny peníze prodávajcímu, dokud nemovitost není na katastru nemovitostí řádně převedena na kupujícího.

Účastník smlouvy v pozici spotřebitele má právo na mimosoudní řešení sporů v rámci poskytování realitních služeb u České obchodní inspekce, IČO: 00020869, se sídlem Praha 2, Nové Město, Štěpánská 567/15, internetová adresa http://www.coi.cz/, a to na základě návrhu účastníka podaného do jednoho roku od prvního uplatnění sporného práva.

Realitní kancelář SLANY & PARTNERS - Naplňujeme to, co ostatní jen slibují…

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci