Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Petr Slaný

Jmenuji se Petr Slaný a již 10 let se věnuji tomu, že lidem pomáhám s prodejem a koupí jejich nemovitostí. Za tuto dobu už jsem měl možnost poznat, že transakce s nemovitostmi jsou pro většinu lidí velká neznámá. A tak při nich vzniká spoustu nejasností a obav. I díky tomu, že se většinou jedná o velké sumy peněz. Proto se snažím mít vždy ke každému osobní přístup, aby měl můj klient vždy někoho, kdo je na “jeho straně”, kdo situaci rozumí a ví jak při prodeji nebo koupi správně postupovat.

Při mé práci se snažím s klienty vždy prvně naplánovat ten nejlepší možný postup. A poté společně jdeme cestou k nejvýhodnějšímu prodeji nebo koupi. Což většinou znamená hlavně co nejlepší cena a nejkratší možný čas. Mám zásadu, že když se s klienty pouštím do řešení jejich nemovitosti, tak vždy jdeme cestou přímé spolupráce, kdy prodej řešíme výhradně společně. Protože to je dle mých zkušeností jediná cesta, jak můžu pro své klienty udělat 100% servis a dosáhnout výše zmíněného. To je nejlepší možné ceny a nejkratšího času prodeje, případně koupě. A díky tomu nemusí žádný můj klient podstupovat cestu “pokus omyl”, která může být při práci s nemovitostmi velmi drahá. V současné době navíc na konkrétních nemovitostech spolupracuji s dalšími členy našeho realitního týmu, díky čemuž můžeme být rychlejší při prohlídkách a navíc nabízet služby, které by jeden člověk sám nezvládl.

Ve svém volném čase se věnuji jízdě na koni a společenskému tanci. Kdy to jde, tak se snažíme alespoň na pár dní vyrazit někam na výlet nebo krátkou dovolenou. Což je něco, co mi vždy dodá spoustu energie pro další všední dny. Ale samožřejmě v realitní praxi není možné úplně oddělovat soukromý čas od pracovního, protože některé schůzky a prohlídky jsou během celého dne i víkendu. Což mi ale tak úplně nevadí, protože v naší realitní kanceláři pracuji se svojí skvělou ženou, a také s některými dlouholetými klienty mám již přátelské vztahy. Takže práce je v podstatě trochu i zábava a čas s rodinou :-).

A když bych to měl shrnout… Proč byste měli chtít spolupracovat právě se mnou?

Podle mě je to vždy hlavně o tom jestli si jako lidé sedneme. Aby spolupráce byla pro obě strany příjemná. Protože přece jen za týden vše vyřízené nebude. A taky o tom jestli budete věřit tomu, že vám s vaším případem dokážu úspěšně pomoci. Proto bych byl rád, pokud uvažujete o prodeji či koupi nemovitosti, abychom se osobně potkali. Buď u nás v kanceláři, u vás doma, nebo případně v příjemné kavárně. Abychom měli možnost se alespoň trochu osobně poznat. Pak uvidíme jestli budeme chtít pokračovat dále, a nebo ne.

Co vám ale můži říct již teď je, že se vždy snažím na prvním místě, aby byl můj klient spokojený. Ze svých zkušeností již vím, že ne vždy jde všechno hladce. A také někdy není možné v rámci situace na trhu získat takovou cenu, jakou si lidé někdy představují. A proto vám nebudu slibovat nesplnitelné. Vždy udělám maximum toho, co je možné. Ale ne víc, protože jinak bych vám neudělal zrovna dobrou službu. Vím, že na trhu je velké množství realitních makléřů, a proto není snadné se v této džungli vyznat. Já se snažím, aby každý s kým řešíme jeho nemovitost, chtěl moje služby doporučit dál svým známým. A taky aby se na mě obrátil i příště. A proto věřím, že i vy budete spokojení.

Takže budu se těšit na osobní sestání s vámi třeba někde u dobré kávy.

Realitní kancelář SLANY & PARTNERS - Naplňujeme to, co ostatní jen slibují…

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci