Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Reference od spokojených klientů

 

Rozhodla jsem se pro prodej svého domu. A tak jsem začala sbírat informace o makléřích a jejich úspěšnosti prodeje. Dost často jsem slyšela kladné názory na makléře pana Slaného. Nakonec ty nejlepší reference jsem dostala od mého švagra, který byl klientem pana Slaného. A to byl impuls. Do mého prodeje domu vstoupil usměvavý makléř s příjemným vystupováním a jednáním. Naše schůzka proběhla v klidu a pohodě. Společně jsme se domluvili na průběhu prodeje, aby tento proběhl v co nejkratší době a za dobrou cenu. Měla jsem z této schůzky dobrý pocit, protože na mé straně stál člověk, který velmi dobře zná tuto oblast a kterému záleží na mé spokojenosti. Dům díky velmi dobré práci makléře pana Slaného byl prodán velmi rychle i za cenu, kterou jsem chtěla. Proto každému, kdo bude kupovat nebo prodávat nemovitost doporučuji makléře Petra Slaného.

Yvona P. (prodávající domu Brno Holásky)

 

Přes tuto realitní kancelář jsem kupovala byt a následně řešila jeho pronajímání. Spolupráci, komunikaci, vstřícnost i radu jsem našla při každém jednání. VŘELE DOPORUČUJI :-)

Vendula V. (kupující a pronajímatel bytu Brno Štýřice)

 

 

Chtěla bych velmi poděkovat za celou rodinu RK Slany & Partners za skvělé tři spolupráce (prodej zahrady, RD a koupě bytu). V dnešní den již úspěšně započata čtvrtá spolupráce - koupě bytu a další nemovitost na prodej = jedině s touto úžasnou RK ! 😉 Profesionalita, rychlost, lidský přístup, serióznost. Všem doporučuji !

Brigita N. (prodávající domu Lomnice, kupující bytu Tišnov)

 

Zprostředkování prodeje bylo profesionální a velmi oceňuji i pružnost při sjednávání prohlídky ze strany pana Slaného. Pří výběru nemovitosti pro nás bylo i důležité, že jsme v předstihu dostali všechny potřebné informace, což nám také pomohlo při výběru.

Miroslav P. (kupující domu Brno Holásky)

 

 

Prezentace domu byla perfektně zpracovaná s dostatečnými informacemi i fotografiemi, dokonce i videem, kde byly zdůrazněny zajímavosti a přednosti nejen samotné nemovitosti, ale i blízkého okolí. Jako zájemce jsem si tak udělala dobrou představu ještě před osobní prohlídkou. Oceňuji i profesionalitu pana Slaného, který se držel podmínek a dohody se svým klientem - prodávajícím, ale na druhou stranu se snažil vyjít vstříc druhé straně. Díky tomu například proběhlo předání klíčů hned, jak to bylo možné i přesto, že byl státní svátek.

Lucie Š. (kupující domu Unkovice)

 

Chtěla bych moc poděkovat panu Slanému za veškerou pomoc při úspěšném vyřešení prodeje mé chalupy v Dolním Poříčí. I když celá záležitost byla dosti složitá, dovedl vše ke zdárnému konci. Při všech jednáních prokázal velkou trpělivost, ochotu, klid a velmi dobré organizační schopnosti a zkušenosti. Mnohokrát děkuje

Mgr. Jaroslava H. (prodávající chalupy Dolní Poříčí)

 

Chtěla bych Vám poděkovat za velmi dobrou spolupráci při prodeji pozemku  v k.ú. Ostrovačice, na základě které byl prodej úspěšně dokončen. Jsem přesvědčena, že se tak stalo jen díky Vašemu osobnímu a profesionálnímu přístupu, kterého si vážím a budu ráda, když v další spolupráci budeme nadále pokračovat.

Marta K. (prodávající pozemku Ostrovačice)

 

Pane Slaný chtěl bych Vám i vaší manželce poděkovat za prodej našich nemovitostí v Marefích. S prodejem obou nemovitostí, které se realizovaly ve velmi krátkém termínu, rovněž tak převod depozita byl uskutečněn do 7 dnů od vkladu do katastru nemovitostí. Vaše moto “Naplňujeme to co ostatní jen slibují” je opravdu pravdivé. Vaše jednání při prodeji svědčí o vaší vysoké profesionální kvalitě. Velice mě překvapila rovněž jednání a profesionalita vaší manželky paní Slané která, Vás zastupovala v době Vaších zdravotních problémů. Ještě bych chtěl podotknout, že s panem Slaným jsem se setkal jako s makléřem při prodeji družstevního bytu již v roce 2010. Tento prodej byl realizován rovněž velice rychle a profesionálně k mé spokojenosti. Ještě jednou Vám oběma děkujeme a všem doporučujeme využití Vaších služeb.

Jiří U. (prodávající domu Bučovice Marefy)

 

Pan Petr Slaný je spolehlivý realitní makléř. Má rozsáhlé odborné znalosti i praktické zkušenosti v oboru nemovitostí, nákupu i prodeje. Vysoce oceňuji jeho profesionální, diskrétní, ale při tom hluboce lidský a otevřený přístup k zákazníkovi. Je vždy ochoten zodpovídat dotazy, zjišťovat doplňující informace a celý proces prodeje nemovitosti věcně řídí k úspěšnému cíli – podpisu kupní smlouvy. Spolehlivě také zprostředkovává veškerý nutný právní servis a podle zájmu i finanční poradenství. Prodej mého domu proběhl naprosto hladce, rychle a ke spokojenosti obou smluvních stran.

Jana K. (prodávající domu Příbram na Moravě)

 

Realitní kancelář SLANY & PARTNERS - Naplňujeme to, co ostatní jen slibují…

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci