Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Naše služby

 

Zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí

Naší hlavní činností je zprostředkování prodeje a pronájmu všech typů nemovitostí. Postaráme se vám o prodej či pronájem domu, bytu, a to i družstevního, zahrady, stavebního pozemku, pole, lesa a v podstatě všeho co vás napadne. Zařídíme také prodej či pronájem komerčních objektů a prostor. Specializujeme se na oblast Brna a širšího okolí. V případě zájmu vám ale můžeme s prodejem pomoci v rámci celé České republiky.

Naše služby nejsou jen o inzerci a nalezení zájemce, ale jde o komplexní balíček služeb, díky kterému bude pro vás prodej či koupě nemovitosti snadným a radostným úkonem. Kompletní informace o zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí a soupis všeho co balíček služeb obsahuje najdete v záložce Chci prodat.

O prodej a pronájem nemovitostí se staráme už od roku 2007, svoji práci děláme rádi a snažíme se neustále vzdělávat, abychom pro vás zajistili neustále profesionální a kvalitní služby v neustále se měnící situaci na trhu s nemovitostmi.

Férový přístup a spokojenost klientů je pro nás vždy na prvním místě. Vždy se snažíme pro vás udělat víc než je nezbytné, aby pro vás prodej, koupě či pronájem nemovitosti nebyla starost, ale radost.

Celým procesem prodeje, koupi, případně pronájmu vaší nemovitosti vás provede váš osobní makléř, který s vámi bude od začátku až do úplného konce transakce, na kterého se můžete kdykoliv obrátit. Takže i když možná nemáte v oblasti nemovitostí žádné zkušenosti, vždy budete mít někoho, kdo vám poradí.

Také se zavazujeme dodržovat Etický kodex realitní kanceláře Slany & Partners, který je v souladu s etickým kodexem České komory realitních kanceláří.

 

Abychom vám zajistili prodej vaší nemovitosti za nejlepších možných podmínek, to znamená za nejvyšší možnou cenu a co nejrychleji, uděláme pro vás mimo vše ostatní i následující:

Příprava nemovitosti k prodeji a profesionální nafocení

Nafotit nemovitost k prodeji není jen o tom párkrát cvaknout a nahrát na internet. Aby byla vaše nemovitost kvalitně prezentovaná, vyžaduje to většinou před samotným focením prostory připravit. Někdy stačí jen lehce uklidit. Někdy je potřeba větší úprava interiéru, nebo třeba i zahardy. Jindy dojde třeba i na nějaké opravy. Přípravu nemovitosti řešíme vždy podle aktuálního stavu a vašich možností a požadavků. Každopádně tato práce vám může přinést výrazné zvýšení výsledné prodejní ceny.

Samotné nafocení a zpracování fotografií je pak také pečlivá práce, která udělá vaši nemovitost ještě zajímavější v o očích potenciálních kupujících. Níže se můžete podívat na příklad jaký rozdíl ve fotkách může být.

 

Profesionálně zpracovaná videoprohlídka

Videoprohlídka je v dnešní době pořád něco jako bonus navíc. Něco dalšího k fotkám. Nicméně my pro vás uděláme videoprohlídku k prodeji jakékoliv nemovitosti, a to zcela zdarma. Protože víme, že videoprohlídky pomáhají zvýšit zájem potenciálních kupující o nabídku vaší nemovitosti.

Zájemci dávají přednost nabídkám s videem a dříve na ně reagují. Takže vaše nemovitost má šanci na prodej za vyšší cenu a rychleji. Což je právě to, cěho se snažíme dosáhnout. A také díky videu mají o nemovitosti lepší představu, takže nemusíme zbytečně organizovat prohlídky se zájemci, kteří už z videa můžou vidět, že by pro ně nemovitost z nějakého důvodu nepřicházela v úvahu. Níže se můžete podívat na ukázku jedné z našich videoprohklídek:

 

Virtuální homestaging nebo vizualizace

Pokud chcete prodat nemovitost, která je ve fázi výstavby a ještě není zcela dokončená. Případně pokud se nemovitost prodává bez vybavení a je zcela prázdná. Pravděpodobně bude výhodné doplnit interiér do fotografií vybavením cestou virtuálního homestagingu.

V případě nabídky nemovitosti ve fázi projektu, která ještě není postavena. Případně nemovitosti určené ke kompletní přestavbě nebo demolici a následné výstavbě. Bude zase výhodné udělat vizualizaci toho jak by nemovitost mohla po dokončení nebo přestavbě vypadat.

Tyto moderní nástroje nám umožňují ukázat zájemcům jak bude, případně jak by mohla, nemovitost vypadat po dokončení nebo přestavbě. Když zájemce vidí jak by nemovitost mohla vypadat, je pro něj mnohem atraktivnější než foto pouze pozemku nebo domu určeného k demolici. A když si člověk dokáže nemovitost představit už hotovou, je to jen krůček k osobní prohlídce a případné koupi. Níže se můžete podívat jaký je rozdíl mezi zcela prázdným a virtuálně vybaveným domem:

 

Pokud máte zájem dozvědět se více informací o prodeji nebo pronájmu nemovitosti přes naši kancelář a chtěli byste se poradit ohledně vaší konkrétní situace, neváhejte se na nás obrátit.

Klikněte na tlačítko "Chci prodat" a napište nám zprávu, nebo nás kontaktujte na e-mailu: info@slany-partners.cz, nebo telefonu +420 732 704 104.

 Další informce o zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí najdete v záložce Chci prodat.

 

Odhad tržní ceny nemovitostí před prodejem

Přemýšlíte o prodeji nemovitosti a rádi byste věděli za kolik je reálné ji v současné době prodat?

V tom případě můžete využít naší nabídky odhadu tržní ceny za účelem prodeje. Toto ocenění nabízíme v Brně a okolí zcela ZDARMA! Stačí nás jen kontaktovat a domluvit si termín prohlídky nemovitostí. Do 24 hodin od prohlídky vám pak spočítáme za kolik je reálné vaše nemovitosti v tuto chvíli prodat.

Využitím Odhadu ZDARMA se nezavazujete k prodeji nemovitostí ani k využití dalších našich služeb.

Více informací o Odhadu ZDARMA najdete v záložce Odhad.

 

Odhad tržní ceny nemovitostí pro notáře (dědické řízení)

Pokud řešíte dědické řízení, do kterého spadá i nemovitost, budete pro notáře potřebovat odhad tržní ceny předmětných nemovitostí. Tento odhad si můžete nechat vypracovat buď v plném rozsahu u certifikovaného odhadce, a nebo si ho můžete nechat vypracovat od realitní kanceláře.

Odhad od realitní kanceláře je jednodušší, ale pro účely dědického řízení plně dostačující. Výhodou je rychlejší zpracování odhadu, nižší náročnost na technické informace o nemovitostech a taky v neposlední řadě nižší cena.

My vám nabízíme zpracování odhadu v Brně a okolí, což je oblast, kde máme nejlepší povědomí o tržních cenách nemovitostí. K vypracování odhadu je potřeba jedna osobní prohlídka předmětných nemovitostí. Na základě této prohlídky si už sami dohledáme všechny další potřebné informace a odhad vám zašleme poštou.

Více informací o odhadu tržní ceny nemovitostí pro notáře najdete v záložce Odhad.

 

Financování koupě nemovitostí

My jako realitní kancelář přímo financování koupě nemovitostí nezajišťujeme, ale na základě našich zkušeností ze spousty realizovaných prodejů nemovitostí doporučujeme našim klientům obrátit se na prověřeného specialisty ze společnosti GEPARD FINANCE.

Jedná se o vynikající společnost, která vám může zajistit pro vás nejvyhodnější produkt od jakékolikv banky. A současně máme osobní zkušenost s konkrétním hypotečním specialistou, který tomuto oboru opravdu rozumí a dokáže dobře poradit.

Více informací o financování koupě nemovitostí najdete v záložce Financování. Můžete se na námi doporučeného hypotečního makléře obrátit přímo, nebo se můžete obrátit na nás a my vám kontakt zařídíme.

 

Pomoc s vyhledáním a výběrem nemovitosti ke koupi

Pokud jste stále nenašli nemovitost ke koupi podle vašich představ, můžete nám zaslat svoji poptávku. Vaši poptávku zaevidujeme a jakmile se dostaneme k nabídce, která bude vyhovovat vašim požadavkům, zašleme vám ji přednostně na e-mail. Dostanete se tak k nabídkám rychleji než ostatní, protože ji obdržíte okamžitě po jejím zadání. A současně se také dostanete k nabídkám, které se v některých případech vůbec nezveřejňují.

Pozn.:

K prodeji používáme vždy kupní smlouvy s odloženou účiností, takže není potřeba, aby se všichni zúčastnění potkávali zbytečně dvakrát na podpis u advokáta. Toto řešení je díky úschově kupní ceny stejně bezpečné jako použití smlouvy o budoucí kupní smlouvě, jen je o něco rychlejší a pro všechny zúčastněné pohodlnější. A samozřejmě je akceptováno všemi bankami i stavebními spořitelnami pro financování koupě nemovitosti.

Převod kupní ceny za nemovitost vždy realizujeme přes advokátní úschovu u renomované advokátní kanceláře, abychom zaručili stoprocentní ochranu prodávají i kupující strany. Nemusíte tedy mít obavy, kdyby se přihodila nějaká nečekaná událost. Nemovitost díky této ochraně nemůže být prodána, dokud není v úschově celá kupní cena. A součastně nemůžou být vyplaceny peníze prodávajcímu, dokud nemovitost není na katastru nemovitostí řádně převedena na kupujícího.

Účastník smlouvy v pozici spotřebitele má právo na mimosoudní řešení sporů v rámci poskytování realitních služeb u České obchodní inspekce, IČO: 00020869, se sídlem Praha 2, Nové Město, Štěpánská 567/15, internetová adresa http://www.coi.cz/, a to na základě návrhu účastníka podaného do jednoho roku od prvního uplatnění sporného práva.

 

Realitní kancelář SLANY & PARTNERS - Naplňujeme to, co ostatní jen slibují…

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  TOPlist