Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Reference od spokojených klientů

 

Spolupráce s realitní kanceláří Slany & Partners byla na profesionální úrovni a pro mne velice příjemná. Jejich práce je velice pečlivá a věnují ji spoustu času. Vše za Vás vyřeší a dotáhnou až do zdárného konce. Spolupráci s nimi mohu vřele doporučit.

 

Dalibor D. (prodávající bytu Brno Vinohrady)

 

Děkuji panu Slanému, za skvělou spolupráci při prodeji bytu. Velmi oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování. Ráda v budoucnu, opět využiji služeb této realitní kanceláře. Vřele doporučuji a přeji hodně úspěchů. 

 

Miluše B. (prodávající bytu Brno Líšeň)

 

 

Pana Slaného mohu jen doporučit. Koupě našeho nového bytu proběhla naprosto v pořádku. Předání proběhlo díky panu Slanému dokonce dřív. Děkujeme za perfektní servis.

 

Martin P. (kupující bytu Brno Líšeň)

Nákup proběhl velmi rychle, veškeré informace dodány obratem. S nákupem jsme byli velmi spokojení.

Markéta H. (kupující pozemku Kunčice)

 

Spolupráce s manžely Slanými byla na profesionální úrovni a pro mne velice příjemná. Jejich práce je velice pečlivá a věnují ji spoustu času. Vše za Vás vyřeší a dotáhnou až do zdárného konce. Spolupráci s nimi můžu vřele doporučit.

Veronika H. (prodávající chaty Ochoz u Brna)

Dobrý den, ve spolupráci se společností SLANY & PARTNERS Realitní kancelář jsem zakoupil v nedávné době nemovitost. Už při první schůzce s Panem Slaným jsem byl velice překvapen, jaký profesionální přístup měl při našem společném jednání. Nejen profesionální, ale také vstřícný a lidský. Pan Slaný mi velmi pomáhal, radil mě se vším, s čím jsem si rady nevěděl a odpovídal na dotazy, které jsem mu kladl. Celou dobu zprostředkování koupě nemovitosti byl moc ochotný, průběžně mě informoval o aktuálním stavu, atd. Od prvního telefonátu jsem byl přesvědčen, že je to ten pravý Člověk na svém místě. Moc děkuji panu Slanému za jeho služby a spolupráci. Pomohl nám změnit život. Přeji jak jemu, tak i jeho kolegům, spoustu dalších spokojených klientů a úspěch celé firmě.

Ladislav F. (kupující pozemku Holetín)

Velmi si vážím spolupráce s panem Slaným a děkuji za jeho profesionální a zároveň milý, lidský přístup při zprostředkování pronájmu mého bytu. Určitě se budu v budoucnu vracet k této spolupráci a vřele jeho realitní kancelář všem doporučuji!

Miroslav P. (pronajímatel bytu Ostrava)

Velice profesionální a ochotný přístup, pan Slaný vše krásně a srozumitelně vysvětlil, a případné nesrovnalosti např. i ve smlouvách bez problému upřesnil nebo napravil, za což mohu spolupráci s ním jedině doporučit. Veškeré právní náležitosti tak díky tomu byly vyřízeny hladce a hlavně rychle.

Petr N. (kupující pozemku Javůrek)

Po zkušenostech s jinými RK velice milé zjištění, že existuje takový profesionální, spolehlivý a vstřícný přístup pana Slaného při zajištění prodeje nemovitosti. Pro velikou spokojenost vřele doporučuji. V budoucnu v případě potřeby se opět obrátím na RK Slaný a Partners.

Zdeněk V. (prodávající pozemku Javůrek)

S RK Slany & Partners mám jen ty nejlepší zkušenosti a spoustu uzavřených prodejů a koupě nemovitostí. Vždy vše precizní, dohodnuté termíny, rychlost, spolehnutí. Pan Slaný je velmi příjemný, flexibilní. Pokud bych měla další nemovitost, jistě bych kontaktovala tuto RK, neboť je zárukou kvality. Všem vřele doporučuji.

Emilie E. (prodávající zahrady a bytu Brno, kupující bytu Brno)

Realitní kancelář Slany & Partners je kancelář lidí na svém místě. Odborníci a profesionálové. Dům, který jsem prodával, uklidili a nafotili, protože na něm byly nějaké právní závazky, zajistili advokátní kancelář se kterou spolupracují a pomohli nám vyřešit tyto právní věci. Poté zveřejnili nabídku a dům se prodal opravdu rychle. Všechny záležitosti kolem převodu a zápisu v katastru zařídili. Přístup pana Slaného je opravdu velmi vstřícný. Jeho profesionalita je vidět i na zveřejněných videích.

Jiří P. (prodávající domu Jinačovice)

Pana Petra Slaného můžu doporučit jako vstřícného a spolehlivého realitního makléře. Za dobu 5 roků spolupráce jsme spolu zrealizovali řadu pronájmů se 100% spokojeností. Na čem se domluvíme, to platí a toho si v dnešní době velmi cením.

Zbyněk D. (pronajímatel bytů)

Realitní makléř Petr Slaný mi pronajímal byt v centru Brna dostala jsem na něj doporučení. A byla to prostě dokonalá rychloakce, jeden den jsem požádala o pronájem, druhý den pan petr přišel, nafotil (pokoje dokonce přeskládal a zase sám vrátil) a třetí den byla nabídka na internetu. Byt byl na první kolo zájemců pronajatý, prostě bylo vidět, že má uchazeče již předvybrané. Služy realitní kanceláře Slany & Partners mohu jen doporučit. Stálo to za to.

Libuše F. (pronajímatel bytu Brno Veveří)

Realitní kancelář Slany&Partners doporučujeme všemi deseti. Jako kupující staršího rodinného domečku k rekonstrukci, jsme velice spokojení s kvalitou služby a především neskutečné vstřícnosti a lidského přístupu. Veškeré papírování RK vyřídila za nás a vše proběhlo naprosto hladce a rychle. Navázali jsme další spolupráci, ve formě prodeje naší reality a věříme, že dlouhodobě spolupracovat budeme. Mockrát tímto děkujeme a vřele doporučujeme dál.

Tereza S. (kupující domu Ivančice)

S panem Petrem Slaným se velmi dobře spolupracovalo. Veškerá komunikace byla rychlá bez vedlejších negativních situací. Určitě pro příští prodej nebo koupi nemovitosti využiji opět služeb RK Slany&Partners.

Jana M. (prodávající domu Unkovice)

Prodej i koupi přes realitní kancelář Slany & Partners mohu všem doporučit. Velmi jsem ocenila profesionalitu pana Slaného, jeho schopnost vyhledat potřebné informace a předat je klientovi. Nemusela jsem se o nic starat, vše zařídil pan Slaný včetně notáře a výplaty peněz. Jestli chcete prodat či koupit bez starostí určitě jej kontaktujte.

Vladislava S. (prodávající domu Ivančice)

 

 

Rozhodla jsem se pro prodej svého domu. A tak jsem začala sbírat informace o makléřích a jejich úspěšnosti prodeje. Dost často jsem slyšela kladné názory na makléře pana Slaného. Nakonec ty nejlepší reference jsem dostala od mého švagra, který byl klientem pana Slaného. A to byl impuls. Do mého prodeje domu vstoupil usměvavý makléř s příjemným vystupováním a jednáním. Naše schůzka proběhla v klidu a pohodě. Společně jsme se domluvili na průběhu prodeje, aby tento proběhl v co nejkratší době a za dobrou cenu. Měla jsem z této schůzky dobrý pocit, protože na mé straně stál člověk, který velmi dobře zná tuto oblast a kterému záleží na mé spokojenosti. Dům díky velmi dobré práci makléře pana Slaného byl prodán velmi rychle i za cenu, kterou jsem chtěla. Proto každému, kdo bude kupovat nebo prodávat nemovitost doporučuji makléře Petra Slaného.

Yvona P. (prodávající domu Brno Holásky)

 

Přes tuto realitní kancelář jsem kupovala byt a následně řešila jeho pronajímání. Spolupráci, komunikaci, vstřícnost i radu jsem našla při každém jednání. VŘELE DOPORUČUJI :-)

Vendula V. (kupující a pronajímatel bytu Brno Štýřice)

 

 

Chtěla bych velmi poděkovat za celou rodinu RK Slany & Partners za skvělé tři spolupráce (prodej zahrady, RD a koupě bytu). V dnešní den již úspěšně započata čtvrtá spolupráce - koupě bytu a další nemovitost na prodej = jedině s touto úžasnou RK ! Profesionalita, rychlost, lidský přístup, serióznost. Všem doporučuji !

Brigita N. (prodávající domu Lomnice, kupující bytu Tišnov)

 

Zprostředkování prodeje bylo profesionální a velmi oceňuji i pružnost při sjednávání prohlídky ze strany pana Slaného. Pří výběru nemovitosti pro nás bylo i důležité, že jsme v předstihu dostali všechny potřebné informace, což nám také pomohlo při výběru.

Miroslav P. (kupující domu Brno Holásky)

 

 

Prezentace domu byla perfektně zpracovaná s dostatečnými informacemi i fotografiemi, dokonce i videem, kde byly zdůrazněny zajímavosti a přednosti nejen samotné nemovitosti, ale i blízkého okolí. Jako zájemce jsem si tak udělala dobrou představu ještě před osobní prohlídkou. Oceňuji i profesionalitu pana Slaného, který se držel podmínek a dohody se svým klientem - prodávajícím, ale na druhou stranu se snažil vyjít vstříc druhé straně. Díky tomu například proběhlo předání klíčů hned, jak to bylo možné i přesto, že byl státní svátek.

Lucie Š. (kupující domu Unkovice)

 

Chtěla bych moc poděkovat panu Slanému za veškerou pomoc při úspěšném vyřešení prodeje mé chalupy v Dolním Poříčí. I když celá záležitost byla dosti složitá, dovedl vše ke zdárnému konci. Při všech jednáních prokázal velkou trpělivost, ochotu, klid a velmi dobré organizační schopnosti a zkušenosti. Mnohokrát děkuje

Mgr. Jaroslava H. (prodávající chalupy Dolní Poříčí)

 

Chtěla bych Vám poděkovat za velmi dobrou spolupráci při prodeji pozemku  v k.ú. Ostrovačice, na základě které byl prodej úspěšně dokončen. Jsem přesvědčena, že se tak stalo jen díky Vašemu osobnímu a profesionálnímu přístupu, kterého si vážím a budu ráda, když v další spolupráci budeme nadále pokračovat.

Marta K. (prodávající pozemku Ostrovačice)

 

Pane Slaný chtěl bych Vám i vaší manželce poděkovat za prodej našich nemovitostí v Marefích. S prodejem obou nemoitostí, které se realizovaly ve velmi krátkém termínu, rovněž tak převod depozita byl uskutečněn do 7 dnů od vkladu do katastru nemovitostí. Vaše moto Naplňujeme to co ostatní jen slibují je opravdu pravdivé. Vaše jednání při prodeji svědčí o vaší vysoké profesionální kvalitě. Velice mě překvapila rovněž jednání a profesionalita vaší manželky paní Slané která, Vás zastupovala v době Vaších zdravotních problémů. Ještě bych chtěl podotknout, že s panem Slaným jsem se setkal jako s makléřem při prodeji družstevního bytu již v roce 2010. Tento prodej byl realizován rovněž velice rychle a profesionálně k mé spokojenosti. Ještě jednou Vám oběma děkujeme a všem doporučujeme využití Vaších služeb.

Jiří U. (prodávající domu Bučovice Marefy)

 

Pan Petr Slaný je spolehlivý realitní makléř. Má rozsáhlé odborné znalosti i praktické zkušenosti v oboru nemovitostí, nákupu i prodeje. Vysoce oceňuji jeho profesionální, diskrétní, ale při tom hluboce lidský a otevřený přístup k zákazníkovi. Je vždy ochoten zodpovídat dotazy, zjišťovat doplňující informace a celý proces prodeje nemovitosti věcně řídí k úspěšnému cíli podpisu kupní smlouvy. Spolehlivě také zprostředkovává veškerý nutný právní servis a podle zájmu i finanční poradenství. Prodej mého domu proběhl naprosto hladce, rychle a ke spokojenosti obou smluvních stran.

Jana K. (prodávající domu Příbram na Moravě)

 

Realitní kancelář SLANY & PARTNERS - Naplňujeme to, co ostatní jen slibují

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  TOPlist